Fryzjerzy na całym świecie oczekują profesjonalizmu. Otrzymują go od nas każdego dnia.

Produkcja kosmetyków najwyższej jakości pozwala Keune Haircosmetics utrzymywać się na rynku już od 100 lat. Aktualnie firma obecna jest w ponad 70 krajach. W świecie fryzjerskim, jest jedną z kilku niezależnych rodzinnych firm, która wytwarza wyłącznie profesjonalne produkty, przeznaczone dla fryzjerów.

W Polsce kosmetyki Keune pojawiły się po raz pierwszy w 1992 r., za sprawą firmy JOTT, która jest wyłącznym przedstawicielem. Wcześniej te holenderskie produkty nie były znane w naszym kraju. Każdego dnia firma JOTT stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom wszystkich klientów.

Keune znane jest przede wszystkim z wysokiej jakości produktów do koloryzacji Tinta Color, a także kompletnej gamy produktów i usług przeznaczonych dla profesjonalistów.

Innowacyjne produkty z gwarancją najwyższej jakości łączą się z ekskluzywnym i eleganckim designem. Proces ich tworzenia ma miejsce w jednym z najbardziej zaawansowanych laboratoriów kosmetycznych w Europie.

Obecnie Keune posiada swoje biura w USA, Francji, Belgii, Szwajcarii i Chorwacji. Główna siedziba mieści się w Soest, w Holandii, w niezwykle nowoczesnym budynku, razem z laboratorium, centrum edukacyjnym i fabryką o powierzchni 30 000 metrów kwadratowych. To tutaj każdego dnia wypełniamy naszą misję – jesteśmy dla Was.