Zestaw dla mężczyzn w limitowanej edycji! 1922 by J.M. Keune & Henk Schiffmacher

/ 15 czerwca 2023

Nowość! Poznaj wyjątkowy, kolekcjonerski zestaw kosmetyków dla mężczyzn 1922 by J.M. Keune, zamknięty w ozdobnym pudełku zaprojektowanym i wykonanym ręcznie przez światowej sławy tatuażystę Henka Schiffmachera.

W Keune wierzymy w siłę charakteru i podkreślanie unikalnej osobowości. Ci, którzy żyją na co dzień swoimi wartościami i pasją, robią różnicę - tak jak Henk Schiffmacher: pionier, artysta i wolny duch, dzielący te cechy z naszymi stylistami fryzur.

Podobnie jak w przypadku Keune, historia Schiffmachera jest mocno zakorzeniona w centrum Amsterdamu. Jego pierwszy salon tatuażu znajdował się po drugiej stronie ulicy od pierwszego sklepu Keune, działającego tam od 1922 roku. Jako jeden z najsłynniejszych artystów tatuażu na świecie, Schiffmacher miał zaszczyt tatuować międzynarodowe gwiazdy, w tym Lady Gagę, Robbiego Williamsa, Red Hot Chili Peppers i wielu innych.

Połączyliśmy nasze bestsellerowe kosmetyki męskie z artystycznym opakowaniem wykonanym przez tatuażystę, aby stworzyć wyjątkowy kolekcjonerski zestaw 1922 by J.M. Keune. Idealny dla stylowych, nowoczesnych mężczyzn z charakterem!

W skład zestawu wchodzi:
- ręcznie rysowany projekt tatuażu autorstwa Henka Schiffmachera
- bestellerowe kosmetyki 1922 by J.M. Keune w opakowaniach z limitowanej edycji: 2 szampony Essential do codziennej pielęgnacji oraz Premier Paste do stylizacji włosów
- certyfikat autentyczności gwarantujący oryginalność limitowanej edycji.

Tworząc upominkowy zestaw kosmetyków 1922 by J.M. Keune & Henk Schiffmacher oraz inne produkty Keune z myślą o ludziach z pasją na całym świecie, zwracamy się do Ciebie. Dołącz do nas, pokazując swój prawdziwy charakter i osobowość!

O zestaw kolekcjonerski 1922 by J.M. Keune & Henk Schiffmacher pytaj w salonach fryzjerskich Keune.

Zestaw dla mężczyzn w limitowanej edycji! 1922 by J.M. Keune & Henk Schiffmacher