Profesjonalna koloryzacja z Keune

/ 15 listopada 2022

Keune Haircosmetics od ponad 100 lat dba o profesjonalne wyposażenie stylistów z całego świata w niezbędne do pracy produkty. Wiele serii kosmetyków każdego dnia umożliwia fryzjerom wykonywanie pracy z zachowaniem najwyższych standardów usług. Jednak oprócz stylizacji i pielęgnacji, podstawowa w pracy fryzjerów jest koloryzacja. A z naszymi farbami do włosów koloryzacje nie mają żadnych granic!

Profesjonalne farby do włosów, umożliwiające każdą - nawet najbardziej kolorową - stylizację to zdecydowana domena Keune Haircosmetics. Naszym nadrzędnym celem jest spełnianie oczekiwań stylistów z całej Polski, którzy na co dzień chcą mieć dostęp do najwyższej jakości farb, dzięki którym każda koloryzacja zachwyci ich klientów. 

Aby bliżej poznać naszą ofertę produktów do profesjonalnego użytku, skontaktuj się z doradcą klienta Keune: https://bit.ly/Opiekunowie_Klienta 

Salony ambasadorskie i partnerskie Keune oraz pracujący na naszych kosmetykach styliści codziennie przekonują się o nieograniczonych możliwościach koloryzacji. Jest to możliwe między innymi dzięki kultowej serii farb Tinta Color. Kompletna gama produktów do koloryzacji z systemem Potrójnej Ochrony Koloru pozwala na tworzenie nieskończonej palety barw. Mając w swoim salonie farby Keune, fryzjerzy bez ograniczeń zyskują możliwości akcentowania, rozjaśniania czy przyciemniania. Włosy po koloryzacji są doskonale odżywione i lśniące. Co więcej, fabry zapewniają do 100% pokrycia siwych włosów, a gama odcieni jest naprawdę szeroka: od naturalnych do głębokich czerwieni i iskrzących blondów.

Jednak nie każda klientka chce trwałej koloryzacji, prawda? Dla tych osób także mamy rozwiązanie, czyli serię Semi - farb półtrwałych. A dla tych najbardziej kolorowych jest Keune Color Chameleon, czyli wegańska seria 9 intensywnych farb oraz 2 produktów zmieniających kolor (Clear i Dark), które pozwalają na zabawę intensywnością koloru. To idealne farby do tworzenia odważnych, ale i subtelnych koloryzacji.

Farby do włosów są jednym z kluczowych elementów wyposażenia salonu fryzjerskiego. Właśnie dlatego warto postawić na jakość i nieograniczone możliwości. Jeśli chcesz poznać wszystkie dostępne serie farb, zajrzyj tutaj: https://bit.ly/Farby_do_wlosów

Profesjonalna koloryzacja z Keune