Nowość w rodzinie KEUNE - aplikacja mobilna!

/ 03 marca 2021

Rodzina KEUNE powiększyła się o jedyną w swoim rodzaju aplikację! Teraz zamówisz kosmetyki KEUNE w każdym miejscu i o każdej porze!

Włosy podkreślają Twoją osobowość, status, charakter. Definiują atrakcyjność. Im lepiej wyglądają, tym więcej pewności siebie mamy. Włosy zmieniają się tak jak Ty: z wiekiem, modą i trendami. Nieustannie więc poszukujesz najlepszego rytuału pielęgnacyjnego i być może jeszcze go nie znalazłaś? Która pielęgnacja będzie dla Ciebie najlepsza? To dość proste: ta, która jest specjalnie dla Ciebie. Czy jest to możliwe? Tak, dzięki prawdziwej rewolucji na rynku produktów do włosów, nowej usłudze: aplikacji  mobinlej KEUNE Haircosmetics Polska!

KEUNE Haircosmetics to innowacyjne kosmetyki do włosów do pielęgnacji i stylizacji z gwarancją najwyższej jakości. Teraz zamówisz kosmetyki Keune w każdym miejscu i o każdej porze!

 

Już teraz można ją pobrać za pośrednictwem  
App Store oraz sklepu Google Play.

 

To takie proste!

Pobierz nową aplikację KEUNE i zyskaj ekskluzywną pielęgnację Twoich włosów! Dzięki aplikacji KEUNE w szybki i łatwy sposób otrzymasz odpowiedzi na pytania czego potrzebują Twoje włosy. Nowoczesna technologia personalizacji typu włosów umozliwia wygodny dobór kosmetyków do pielęgnacji. Zamów i odbiór w jednym z setek salonów. Wyjątkowe podejście -  to coś, na co zasługujesz każdego dnia!


Od profesjonalnej pielęgnacji włosów w Twoim domu dzieli Cię jedynie 5 kroków!

  1. Pobierz aplikację KEUNE Haircosmetics Polska

  2. Łatwo i szybko stwórz profil swoich włosów

  3. Wybierz dedykowane dla Ciebie produkty

  4. Zamów z odbiorem w ulubionym salonie

  5. Ciesz się profesjonalnymi kosmetykami w swoim domu!

 
Nowość w rodzinie KEUNE - aplikacja mobilna!