Nowość! Błyskawiczna koloryzacja z Keune Semi Color Liquid Activator

/ 18 października 2023

Szukasz idealnego produktu do szybkiej koloryzacji? Poznaj nowość: Keune Semi Color Liquid Activator! Stworzony z myślą o szybszej aplikacji, jest najnowszym dodatkiem do gamy produktów Semi Color.

- Te same niesamowite rezultaty, które znasz i lubisz

- Te same proporcje mieszania 1:2 i czas oczekiwania

- Teraz w płynnej formule dla błyskawicznej aplikacji

Semi Color Liquid Activator pozwala znacznie oszczędzić czas podczas nakładania koloru, umożliwia łatwą i szybką aplikację za pomocą butelki z aplikatorem, a jednocześnie zapewnia równomierne efekty koloryzacji. Jest idealnym rozwiązaniem do odświeżenia czy neutralizacji koloru.

Znasz już Keune Semi Color?

To półtrwała koloryzacja włosów z 75 odcieniami farb, które można ze sobą mieszać. Wegańska, bezglutenowa formuła bez amoniaku została wzbogacona o specjalny kompleks nabłyszczający, który zapewnia do 67% więcej blasku, a także kompleks odżywczy, nadający włosom do 55% większą gładkość. Farby Semi Color zapewniają do 70% pokrycia siwych włosów oraz długotrwały efekt koloru: aż do 24 myć.

Jeszcze więcej blasku z Keune Semi Color Glow Treatment

Chcesz nadać włosom piękny, żywy blask podczas koloryzacji? Zastosuj kurację Keune Semi Color Glow Treatment z nowym, płynnym aktywatorem Semi Color Liquid Activator. Zabieg może być stosowany na wszystkich rodzajach włosów i jest idealny do łatwych, szybkich koloryzacji.

Jak mieszać?
1 część Semi Color
1 część Semi Color Liquid Activator
1 część After Color Balsam lub After Blonde Treatment

Ile czasu trzymać na włosach?
- 5 minut dla subtelnego połysku
- 10 minut dla średniego połysku
- 20 minut dla intensywnego połysku

Koloryzacja zawsze dopasowana do potrzeb

Wybierając preferowany Aktywator, możesz pracować dokładnie tak jak chcesz, dopasując produkt do swoich bieżących potrzeb. Ukierunkowana, precyzyjna aplikacja farby? Wybierz Semi Color Activator. Zajęty dzień w salonie sprawia, że potrzebujesz czegoś szybkiego i skutecznego? Sięgnij po Semi Color Liquid Activator do błyskawicznej aplikacji!

O nowy Liquid Activator i pozostałe produkty z linii Semi Color pytaj Doradcę Keune: https://keune-polska.pl/dystrybutorzy

Nowość! Błyskawiczna koloryzacja z Keune Semi Color Liquid Activator