Nowa limitowana edycja Lumi Coat Supreme Cream - Show Your Pride!

/ 06 czerwca 2023

W Keune zawsze zachęcamy do bycia sobą, podkreślania indywidualności i swojego wyjątkowego charakteru. Do bronienia tego, w co wierzysz. A my wierzymy w tworzenie świata, w którym możesz wyrażać swoje autentyczne ja. Kochać bez wahania i być tym, kim jesteś.

Dlatego podczas Pride Month, jak również w każdym innym czasie angażujemy się we wspieranie społeczności LGBTQIA+ i prowadzenie działań w kierunku wolności i równości.

Ponieważ bez względu na to, kim jesteś, kogo kochasz i jak zdecydujesz się wyrazić siebie, stoimy z tobą. Zawsze.

Z tą myślą zaprojektowaliśmy limitowaną edycję jednego z naszych bestsellerów: Keune Care Lumi Coat Supreme Cream Pride. Zainspirowany tęczą, stworzony w celu wsparcia walki o wolność i równość, nasz legendarny krem wygładzający jest teraz dostępny w wyjątkowej edycji w kolorowym opakowaniu oraz butelce z holograficznym tęczowym paskiem.

To głęboko odżywczy produkt premium o formule opracowanej z myślą o suchych, szorstkich lub puszących się włosach. Głęboko nawilża nawet najbardziej wymagające włosy, pozostawiając je do 91% bardziej odżywione i nawet dwa razy gładsze. Więcej o Lumi Coat Supreme Cream przeczytasz w tym artykule.

Kupując ten kosmetyk w limitowanej edycji Pride, wspierasz projekt “Free to be Me” Hivos i inne organizacje działające na rzecz społeczności LGBTQIA+.

Bądź sobą i kochaj bez ograniczeń! O Lumi Coat Cream Pride pytaj w naszych salonach partnerskich.

Sprawdź również w aplikacji Keune: https://keune-polska.pl/aplikacja/

Nowa limitowana edycja Lumi Coat Supreme Cream - Show Your Pride!