Keune na London & Paris Fashion Week

/ 28 marca 2024

To była współpraca marzeń! W lutym i marcu w ramach Fashion Week w Londynie i Paryżu odbyły się liczne pokazy mody światowych projektantów. Keune miało okazję współtworzyć oba wydarzenia, odpowiadając za stylizacje do kolekcji Simone Rocha oraz Durana Lantink.

Zachwycający pokaz kolekcji Simone Rocha odbył się w samym sercu Londynu w kościele św. Bartłomieja. Fryzury stworzył Eugene Souleiman i jego zespół marzeń, a produkty Keune zapewniły każdemu modelowi wyjątkowy wygląd przy jednoczesnym priorytetowym traktowaniu zdrowia włosów. Fryzury wet look oraz misterne warkocze doskonale uzupełniły całość kolekcji, inspirowanej stylem wiktoriańskim.

Pokaz mody holenderskiego projektanta Durana Lantink odbył się w Palais de Tokyo w Paryżu. Kolekcja „DURAN-SKI” to koncepcyjne podejście do stylu życia towarzyszącego luksusowym sportom zimowym. Za fryzury odpowiadała słynna stylistka Holli Smith. Kluczem do stworzonych przez nią i jej zespół stylizacji - przechodzących od gładkich fryzur po swobodną elegancję - były produkty Keune.

Poniżej wybrane ujęcia z obu pokazów.

Keune na London & Paris Fashion Week