Keune Care Confident Curl: dla zachwycających loków

/ 04 września 2023

Prawdziwa rewolucja w pielęgnacji włosów kręconych! Opracowana specjalnie z myślą o ich potrzebach i specyficznych wymaganiach, nowa seria Keune Confident Curl pozostawia włosy dogłębnie odżywione i nawilżone, wzmacnia je i ułatwia układanie, podkreślając naturalny skręt. Efekt? Do 90% mniej łamliwych włosów oraz natychmiastowa 24-godzinna ochrona przed puszeniem się i wilgocią aż do 90%*!

Linia produktów Confident Curl składa się z 6 produktów: szamponu, odżywki, maski oraz 3 rodzajów kosmetyków bez spłukiwania dla różnych typów włosów: od najdelikatniejszych fal po mocno kręcone loki. Kosmetyki nie zawierają silikonu ani SLS/SLES, są w pełni wegańskie, a ich skład opiera się w 96% na naturalnych składnikach**

Wśród nich:

Wyciąg z oliwy z oliwek

Mieszanka składników na bazie oliwy z oliwek ułatwia układanie włosów, minimalizuje puszenie i nadaje połysk.

Masło shea

Masło roślinne znane ze swoich właściwości ultranawilżających, wygładzających i chroniących skórę.

Olej kokosowy

Naturalny olejek o wyjątkowych właściwościach łagodzących i nawilżających, który chroni włosy przed utratą protein.

Ekstrakt z octu

Wygładza łuski włosów, równoważy ich pH, pomaga zmniejszyć puszenie i podkreśla naturalny skręt loków.

Specjalny kompleks kondycjonujący

Zawarty w odżywce i masce, bazuje na alkoholach tłuszczowych oraz wyciągach z oleju rzepakowego i słonecznikowego. To unikalne połączenie składników opracowane w laboratorium Keune tworzy wyjątkowy, ekologiczny kompleks odżywczy. Badania udowodniły, że dzięki zrównoważonemu pH zapewnia włosom jedwabistą gładkość, nadaje olśniewający połysk i wykazuje działanie antystatyczne (przeciw puszeniu).

Podkreśl naturalne piękno swoich loków z Confident Curl! Perfekcyjny skręt, idealna gładkość, dogłębne odżywienie, łatwiejsze układanie i zero puszenia.

Sięgnij po kosmetyki, stworzone specjalnie dla włosów kręconych i przekonaj się, jak działa profesjonalna pielęgnacja Keune. O produkty z serii pytaj w naszych salonach partnerskich: https://keune-polska.pl/salony

*Test instrumentalny po zastosowaniu szamponu Confident Curl oraz maski i odżywki bez spłukiwania.

** Ilość różni się w zależności od produktu.

Keune Care Confident Curl: dla zachwycających loków