Wyjątkowe spa dla włosów

/ 11 października 2021

Zaoferuj swoim Klientom wyjątkowe, relaksujące doznania podczas zabiegu pielęgnacyjnego, połączonego z intensywnym masażem głowy, z wykorzystaniem Spa Creambath.

Nowość w Keune Polska to szczególna propozycja dla profesjonalistów, którzy dzięki Spa Creambath mogą wprowadzić do oferty w swoim salonie ekskluzywny zabieg. Produkt został stworzony z wykorzystaniem technologii nutri-injection, która zapewnia nawilżenie wewnętrznej struktury włosów, dodatkowo tworząc ochronną tarczę wokół uszkodzonych obszarów, co pozwala na ich odbudowę i rewitalizację. 

Wybierając się do salonu fryzjerskiego, Klienci szukają czegoś więcej niż tylko koloryzacji czy strzyżenia. Każda wizyta w salonie powinna być zatem wyjątkowa, dostarczać chwili wytchnienia i regeneracji. Właśnie dlatego wprowadzenie do salonu zabiegu z wykorzystaniem Spa Creambath nie tylko uatrakcyjni ofertę, ale także pozwoli spełnić oczekiwania i potrzeby Klientów. 

Masaż ze Spa Creambath odżywia włosy, a także poprawia kondycję skóry głowy. To sprawia, że zarówno podczas, jak i po zabiegu Klienci czują się zrelaksowani. Jakie jeszcze są efekty zastosowania tego produktu? Włosy zostają głęboko nawilżone i odżywione, co powoduje, że wyglądają na zdrowsze, są gładkie, pełne połysku i blasku. 

Zabieg ten polecamy szczególnie do włosów suchych i zniszczonych. Co ważne, w produkcie zawartych zostało pięć minerałów, które dodatkowo wpływają na zdrowie skóry głowy. Efekty po przeprowadzonym zabiegu i masażu z wykorzystaniem Spa Creambath widoczne są natychmiast. Już po jednym zabiegu włosy są bardziej miękkie i lśniące, a skóra głowy zdrowsza!

Produkt dostępny tylko dla salonów fryzjerskich.

Wyjątkowe spa dla włosów