Tu Twoje włosy grają pierwsze skrzypce!

/ 23 listopada 2020

Klasyczne cięcie, a może krótki bob? Z grzywką czy bez? Głęboka czerń czy jasny blond? Chcesz zmienić fryzurę, ale nie masz pewności w czym będzie Ci dobrze? Zaraz po wyjściu od fryzjera włosy z reguły wyglądają olśniewająco, lecz po pierwszym myciu okazuje się, że efekt nie jest taki, jaki miał być. Jak tego uniknąć? Jak wybrać odpowiedni salon i fryzjera?

Jesteśmy wyjątkowi. Włosy każdego z nas także. Włosy suche, zniszczone, puszące się, farbowane, problemy skórne. Kosmetyki nawilżające, chroniące włosy, nadające objętość, dla włosów o wysokim lub niskim Ph? Świadoma pielęgnacja włosów może przyprawić o ból głowy. Odpowiedzią na zadane wyżej pytania jest personalizacja fryzury - projektowanie strzyżenia, odpowiedni dobór koloru, produktów i kosmetyków do pielęgnacji włosów.

Czy wiesz, że w salonach jakości premium poświęca się przynajmniej 25 minut na konsultację? Zanim profesjonalista wykona usługę, za pomocą specjalistycznych narzędzi, dokonuje personalizacji w której ocenia stan i typ włosów czy urody, które pomogą mu dobrać kosmetyki, produkty, kolor czy fryzurę? 

Marka Keune Haircosmetics wyposaża swoje salony partnerskie w szkolenia i warsztaty przekazując niezbędne umiejętności, oraz narzędzia które pomagają w doborze elementów fryzury. W salonach dostępne są kosmetyki do pielęgnacji włosów, które można zabrać ze sobą do domu, aby kontynuować świadomą pielęgnację. Dbamy, aby Wasze włosy były zaopiekowane tak dobrze, jak są tego warte! Zapraszamy do salonów sieci KEUNE!

Tu Twoje włosy grają pierwsze skrzypce!