Święto, jakiego jeszcze nie było! Keune Polska ma już 30 lat

/ 12 października 2022

Nie zabrakło wzruszeń, podziękowań, spektakularnych stylizacji i… zabawy! To były urodziny, o jakich tylko można pomarzyć. Dziękujemy raz jeszcze wszystkim, którzy spędzili ten czas z nami: salonom ambasadorskim i partnerskim, stylistom, edukatorom, instruktorom, doradcom klienta, pracownikom i specjalnym gościom. Przez 30 lat istnienia firmy Jott, razem z Wami uczyliśmy się, stale rozwijaliśmy, odnosiliśmy sukcesy i wspólnie pokonywaliśmy trudności. Wasz wkład jest nieoceniony, dlatego bądźcie z nami przez kolejnych 30 lat. A my zadbamy, by był to równie piękny czas!

30-lecie Jott x Keune było wyjątkowym wieczorem, podczas którego mogliśmy spotkać się w Szczecinie i wspólnie celebrować ten okrągły jubileusz. 24 września 2022 r. będzie datą, którą zapamiętamy na długo! Osoby z całej Polski, które z nami współpracują, przyjechały do rodzinnego miasta Jott, gdzie razem mogliśmy świętować. Czerwony dywan, zdjęcia na ściance i gorące przywitania sprawiły, że każdy od samego początku, mógł poczuć się jak prawdziwa gwiazda. 

Nie zabrakło podziękowań, słów od Założycieli Jott - Joanny i Leonarda Pierackich, a także  Brand Managera Moniki Pierackiej-Koch. Rodzinna atmosfera jest naczelną cechę nie tylko Keune Polska, ale i Keune Haircosmetics. W każdej chwili tego wieczoru Goście mogli tego doświadczyć. A co cenniejszego jest w pracy niż poczucie, że wszyscy tworzymy jedną wielką Rodzinę Keune…

Instruktorzy Keune Akademii przygotowali dla Gości niespodzianki. Pokaz mody inspirowany historią Vouge’a, pokazy taneczne, a także DJ Adamus. Podczas całego wieczoru nie brakowało wspólnych zdjęć, rozmów i śmiechu. Tanecznym krokiem zakończyliśmy ten wieczór i rozpoczęliśmy kolejny rozdział w rozwoju firmy. Wszystkie wyzwania, z którymi przyszło nam się zmierzyć w ciągu ostatnich 30 lat, pokazały nam, że nie ma rzeczy niemożliwych. Póki razem, tak jak dotychczas, będziemy iść naprzód, wszystkie drogi - choć kręte - zawsze prowadzić nas będą do celu. I w imieniu całego zespołu Jott, raz jeszcze dziękujemy, że byliście, jesteście i będziecie z nami.

 

 
Święto, jakiego jeszcze nie było! Keune Polska ma już 30 lat