Sprawdź, zanim kupisz! Profesjonalne kosmetyki do włosów tylko ze sprawdzonego źródła

/ 25 kwietnia 2024

W ostatnich latach sprzedaż produktów przez Internet osiągnęła niespotykaną dotąd skalę. Jako konsumenci coraz częściej i znacznie chętniej podejmujemy decyzję o zrobieniu zakupów przez Internet. Dotyczy to również branży beauty, w której nieustannie pojawiają się nowe hurtownie, marketplace’y i sklepy oferujące szeroką gamę produktów za korzystną cenę. Jednak czy warto, podejmując decyzję o zakupie, poddać się spontanicznym bodźcom lub skusić się na niższą niż stacjonarnie cenę?

Zakupy przez Internet są szybsze, prostsze i bardziej wygodne. Czy są jednak równie bezpieczne? To pytanie dotyczy przede wszystkim produktów oryginalnych, które pod marką kryją zaawansowaną technologię produkcji i unikatowe połączenia składników. Kiedy decydujemy się na zakup produktów profesjonalnych marek, warto świadomie podjąć decyzję o tym, gdzie je kupimy.

Przeglądając oferty drogerii internetowych, niejednokrotnie znaleźć możemy marki, które kojarzymy jedynie z profesjonalnych salonów fryzjerskich. I choć widniejące ceny mogą być niższe niż w salonach, warto w takiej sytuacji odwiedzić oficjalną stronę producenta i upewnić się, że jego produkty dostępne są w danej drogerii.

Dlaczego jest to tak ważne? Marki profesjonalnych kosmetyków, które od dawna funkcjonują na rynku, ściśle kontrolują sprzedaż swoich produktów. A powodem tego jest przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowników. Profesjonalne farby do włosów czy na przykład produkty do keratynowego prostowania nie są przeznaczone do domowego użytku. Zawarte w nich substancje w połączeniu z nieumiejętną aplikacją mogą uszkodzić strukturę włosa lub wpłynąć na ich całkowite zniszczenie.

Tak jest w przypadku marki Keune Haircosmetics, której oryginalne produkty sprzedawane są jedynie w salonach partnerskich, ambasadorskich, Akademiach Keune czy za pośrednictwem doradców klienta. Wyłącznym dystrybutorem marki jest polska spółka JOTT. I choć przedsiębiorstwo to nie prowadzi sprzedaży internetowej spoza własnej sieci salonów, to jednak wciąż w niektórych drogeriach internetowych widnieją produkty Keune.

Keune Haircosmetics w Polsce ma jednego dystrybutora i nie prowadzi sprzedaży internetowej - nie jest dostępne w drogeriach internetowych. W związku z tym marka nie ponosi odpowiedzialności za produkty kupowane spoza oficjalnych źródeł sprzedaży. Jeśli chcesz mieć pewność, że kupujesz oryginalne kosmetyki, pytaj o nie w salonach partnerskich Keune. Pełną listę znajdziesz na stronie: https://keune-polska.pl/salony

Możesz również skorzystać z aplikacji Keune, w której z łatwością wybierzesz produkty dopasowane do potrzeb swoich włosów, a następnie zamówisz je z odbiorem w najbliższym salonie partnerskim. Sprawdź: https://keune-polska.pl/aplikacja/

Przede wszystkim pamiętaj: dbałość o włosy to również świadomy wybór kosmetyków do ich pielęgnacji. Tylko produkty ze sprawdzonych, autoryzowanych źródeł dają gwarancję efektów w postaci pięknych, zdrowych i mocnych włosów!

Sprawdź, zanim kupisz! Profesjonalne kosmetyki do włosów tylko ze sprawdzonego źródła