Rekordzistka sprzedaży w aplikacji mobilnej.

/ 23 września 2021

Rozmowa ze stylistką Agnieszką Kowalczyk.

Po kilku miesiącach od wprowadzenia rewolucyjnej w branży kosmetyki profesjonalnej aplikacji KEUNE Haircosmetics, sprawdziliśmy, kto jest liderem sprzedaży! Pierwsze miejsce należy do Agnieszki Kowalczyk, stylistki ze Szczecina. Co wpływa na wysokie wyniki i jakie korzyści płyną z tego dla salonu fryzjerskiego - między innymi o tym w rozmowie z Agnieszką.


Keune: Wyniki sprzedaży jednoznacznie świadczą o tym, że jest Pani jedną ze stylistek w całej Polsce, która najlepiej sprzedaje kosmetyki KEUNE Haircosmetics. Co wpłynęło na wynik i jakie są z tego korzyści dla Pani?

Agnieszka Kowalczyk: Myślę, że zdecydowała o tym rozmowa z klientem. Od początku funkcjonowania aplikacji, informuję swoje Klientki o możliwości kupna kosmetyków. Odzew jest bardzo duży. Co do korzyści wynikających z dołączenia mojego salonu do aplikacji, to przede wszystkim finanse i wizerunek. Im więcej osób odbiera zamówione produkty w moim salonie, tym więcej ja na tym zyskuję. 

Keune: Czy jest tak, że Klientki podczas usługi fryzjerskiej korzystają jednocześnie z aplikacji i przeglądają katalog?

Agnieszka: Tak, najczęściej tak to właśnie wygląda. Pracuję na kosmetykach KEUNE, więc mam wiedzę na temat ich składu, zastosowania. Przekazuję ją Klientkom, a one od razu mogą zakupić te produkty w aplikacji. Ponieważ prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą, wcześniej nie miałam możliwości wprowadzenia ciągłej sprzedaży tych produktów, a nawet ich prezentacji. Teraz, w aplikacji mam cały sklep.

KEUNE: Co Pani salon i Klientki zyskują dzięki temu, że przyłączyła się Pani do aplikacji?

Agnieszka: Z aplikacji korzystają moi wieloletni klienci. Zawsze staram się im doradzać i próbuję pomagać przy wyborze kosmetyków do codziennej pielęgnacji. Odkąd działa aplikacja, mogę im od razu pokazać te produkty. Użytkownicy aplikacji tworzą profil swoich włosów, dzięki czemu mogą wybrać dedykowane dla siebie produkty. Mimo tego, Klienci chętnie słuchaj porad stylisty. Moi Klienci zawsze otrzymują ode mnie pomoc i wsparcie. A jeśli mają do mnie jakiekolwiek pytania - wiedzą, że mogą do mnie dzwonić. 

KEUNE: Które produkty sprzedają się najlepiej?

Agnieszka: Myślę, że maski do włosów. Klienci coraz częściej stawiają na pielęgnację, a produkty marki Care są dostępne w aplikacji. Korzystanie z aplikacji to nie tylko świetna możliwość dla Klientów, ale także ogromna korzyść dla salonu. 

Jeśli chcesz rozwijać swój salon, dołącz do aplikacji KEUNE Haircosmetics. Jak to zrobić? Skontaktuj się z przedstawicielem KEUNE z Twojego regionu.

Stylistka: Agnieszka Kowalczyk 
Salon: Studio Visage, ul. Kaźmierska 2g/1, Szczecin

Rekordzistka sprzedaży w aplikacji mobilnej.