Odkryj świat pełen kolorów

/ 05 marca 2020

Kolorowe, barwne włosy otaczają nas wszędzie – na wybiegach, festiwalach i ulicach. Są dopełnieniem makijażu i uzupełnieniem codziennej stylizacji. Od teraz Keune Color Chameleon daje Ci swobodę perfekcyjnego dopasowania koloru włosów do swojego stylu. Wyraź swoją osobowość tak, jak lubisz najbardziej.

Keune Color Chameleon to wegańska seria 9 intensywnych farb oraz 2 produktów zmieniających kolor (Clear i Dark), które pozwalają na zabawę jego intensywnością. Clear pozwala na stworzenie pastelowych odcieni, zaś Dark – pogłębia intensywność koloru. Ponadto wszystkie odcienie są ze sobą mieszalne, co daje nieograniczenie wiele możliwości tworzenia kolorów. Wystarczy tylko pobudzić kreatywność i puścić wodze fantazji. Keune Color Chameleon utrzymuje się do 20 myć, a kolor naturalnie wypłukuje się do naturalnego odcienia włosów.

Nowa seria farb Keune to odpowiedź na potrzeby – zarówno kobiet, jak i mężczyzn – odważnych, pewnych siebie, gotowych wyrażać swoją osobowość całą paletą barw. Od teraz kolorowy zawrót głowy jest jeszcze łatwiejszy do osiągnięcia.

Zaszalej i wyraź siebie! Poznaj nową serię farb

Odkryj świat pełen kolorów