Odkryj nowy wymiar ponadczasowych blondów z Keune Ultimate Blonde!

/ 17 czerwca 2024

Blond to trend, który nigdy nie wychodzi z mody. Od chłodnej platyny po miodowe refleksy - możliwości jest wiele, a każdy odcień z całego spektrum barw może nadać stylizacji zupełnie inny charakter. Jednak profesjonalna koloryzacja blond powinna zapewniać nie tylko wymarzony kolor, lecz także odżywienie i ochronę włosów. Nowa gama produktów do koloryzacji Keune Ultimate Blonde odpowiada na wszystkie te potrzeby. Nie ulega wątpliwości: tegoroczne lato z pewnością należeć będzie do blondów!

Jednym z celów marki Keune Haircosmetics jest stałe udoskonalanie oferty profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich oraz jej aktualizowanie zgodnie z najnowszymi trendami w branży i potrzebami stylistów z całego świata. Wprowadzając na rynek odnowioną linię produktów Ultimate Blonde, chcemy przede wszystkim wspierać fryzjerów, aby każdy z nich mógł być mistrzem w dziedzinie rozjaśniania i koloryzacji - usług, które stanowią kluczową część pracy w salonie fryzjerskim.

Nowa oferta Ultimate Blonde to kompletna gama produktów dla każdego rodzaju włosów, odcienia blond oraz każdej techniki aplikacji, obejmująca wszystkie etapy rozjaśniania i koloryzacji. Wśród nich:

1) Nowe odcienie z linii 1500 high lift series

Dopasowane do różnych potrzeb i naturalnych kolorów włosów, pozwalają z łatwością osiągnąć zamierzony odcień blondu.

2) Infinite Blonde, czyli nowa formuła pudru rozjaśniającego

Ten precyzyjny rozjaśniacz w formie bezpyłowego proszku na bazie glinki pozwala uzyskać do 8 poziomów rozjaśnienia. Posiada maksymalne działanie rozjaśniające, a jednocześnie dba o kondycję włosów. Usuwa przebarwienia i ma przyspieszone działanie we wczesnych etapach rozjaśniania.

3) Puder rozjaśniający Power Blonde o ulepszonej formule

Wysokowydajny puder, pozwalający uzyskać aż do 9 poziomów rozjaśnienia. Oparty na technologii Bond Fuser tworzącej wiązania, które pomagają utrzymać mocne włosy podczas rozjaśniania. Usuwa przebarwienia i ma przyspieszone działanie we wczesnych etapach rozjaśniania. Nowa formuła o zmniejszonej zawartości pyłu i łatwej w obróbce konsystencji zapewnia większą kontrolę podczas koloryzacji przy zachowaniu tej samej wydajności.

4) Nowość! Color Thickener

To zupełnie nowy produkt w gamie Ultimate Blonde, który pozwala w łatwy sposób kontrolować konsystencję dowolnej mieszanki farb do włosów, zapewniając pełną swobodę twórczą. Może być stosowany ze wszystkimi seriami Keune Color i pudrami rozjaśniającymi.

Ponadto wszystkie produkty Ultimate Blonde na bazie nadsiarczanów oparte zostały o technologię Bond Fuser, aby chronić włosy przed uszkodzeniami i zapewnić jeszcze lepsze efekty koloryzacji.

Dlaczego warto wybrać Keune Ultimate Blonde?

  • Jednoetapowa, doskonała baza koloryzacji

  • Odcienie rozjaśniające dla wszystkich rodzajów włosów

  • Wszechstronne pudry rozjaśniające

  • Szerokie możliwości tonowania

  • Piękny, trwały kolor i mocne, pełne blasku włosy

Koloryzacja blond to sztuka, którą możesz wznieść na nowy, wyższy poziom. Nasze receptury są wspierane przez 100 lat doświadczenia, a mimo to nasza koncepcja jest prosta: dajemy Ci narzędzia, dzięki którym możesz być numerem 1.

Skontaktuj się z Doradcą Keune, wybierz produkty najlepiej dopasowane do swoich potrzeb i ciesz się sztuką tworzenia ponadczasowych, zachwycających blondów!

Odkryj nowy wymiar ponadczasowych blondów z Keune Ultimate Blonde!