Odkryj nowy wymiar koloryzacji z Keune Tinta Color 2023

/ 02 marca 2023

Znana i ceniona przez stylistów oraz klientów seria Keune Tinta Color dostępna w nowej odsłonie! Ulepszona formuła farb pozwala tworzyć nieskończoną ilość odcieni, zapewnia jeszcze lepszą ochronę włosów oraz intensywny, trwały, pełen blasku kolor.

Koloryzacja bez ograniczeń

Seria Keune Tinta Color 2023 zawiera 10 nowych odcieni, w tym 3 typu Shade Shifters. Te pozbawione bazowego koloru miksery barw umożliwiają niezliczone zmiany tonacji, co pozwala stylistom stworzyć aż 650 (!) niestandardowych wariantów kolorystycznych. Indywidualizm w koloryzacji nabiera teraz zupełnie nowego znaczenia - możliwości są niemal nieskończone!

Sprawdzona receptura w ulepszonej formie

Intensywny, trwały, pełen blasku kolor - właśnie tego oczekują klienci salonów fryzjerskich. Z Tinta Color mogą być tego pewni. Wprowadzona w 2023 roku formuła zachowuje wszystkie dotychczasowe właściwości farb, cenione przez stylistów i klientów, a zarazem zapewnia jeszcze lepsze efekty.

Farby zawierają stabilizator koloru LP300, który sprawia, że podczas zabiegu koloryzacji pigmenty wiążą się ze strukturą włosa, dzięki czemu kolor utrzymuje się dłużej. Odświeżona seria Tinta Color wzbogacona została również o kompleks odżywczo-ochronny, który zapewnia włosom aż do 75% więcej odżywienia i o blisko 60% redukuje negatywny wpływ promieni UV.

Efekt? Kolor jest trwalszy niż kiedykolwiek wcześniej, a włosy są zdrowe, odżywione i pełne blasku.

… ale to jeszcze nie wszystko!

Farby do włosów Keune Tinta Color to produkty w pełni wegańskie, bezglutenowe, zamknięte w ulepszonych opakowaniach, wprowadzonych aby osiągnąć cel Keune Haircosmetics w zakresie zrównoważonego rozwoju: opakowania w 100% zdatne do recyklingu, wielokrotnego użytku i/lub wielokrotnego napełniania do 2028 r. Nowe tubki farb wykonane są w 100% z recyklingowanego aluminium, co pozwala uniknąć zużycia ponad 82 ton aluminium rocznie. Bo dobro naszej planety liczy się dla nas tak samo, jak piękno Twoich włosów.

Chcesz przekonać się, jak działają farby Tinta Color w ulepszonej formule? Pytaj o zabieg z Tinta Color 2023 w salonach fryzjerskich Keune! Listę znajdziesz na stronie: https://keune-polska.pl/salony

Salony fryzjerskie zainteresowane zakupem farb zapraszamy do kontaktu z naszymi Doradcami Klienta: https://keune-polska.pl/dystrybutorzy

Odkryj nowy wymiar koloryzacji z Keune Tinta Color 2023