Nadmierne wypadanie włosów? Te kosmetyki mogą pomóc! 

/ 15 grudnia 2022

Każdego dnia tracimy blisko 100 włosów – ich wypadanie w takiej ilości jest całkowicie normalne i nie musi być powodem do zmartwień. Co jednak, gdy włosów zaczyna wypadać coraz więcej? Podpowiadamy, jak skutecznie radzić sobie z tym problemem!

Przyczyn nadmiernego wypadania włosów może być wiele: od pory roku, przez osłabienie organizmu, stres, zmęczenie, aż po działanie niektórych leków. Walcząc z wypadaniem włosów, nie zawsze trzeba sięgać po leki czy suplementy – choć zbilansowana i bogata w składniki odżywcze dieta oraz odpowiednia regeneracja organizmu mają duży wpływ na stan naszych włosów, równie istotnym czynnikiem jest ich pielęgnacja. Sprawdź, jakich profesjonalnych kosmetyków użyć, aby zadbać o wypadające włosy jak najlepiej!

Derma Activate z serii Care to seria rewitalizujących kosmetyków przeznaczonych do włosów cienkich i wypadających. Szampon pielęgnuje delikatną skórę głowy, a minerały i witamina H zawarte w jego składzie skutecznie zapobiegają już wczesnym stadiom utraty włosów. Renowacyjna odżywka intensywnie działa na skórę głowy, dzięki czemu włosy stają się mocniejsze, a ich wypadanie jest znacznie zredukowane. Zwiększający objętość spray nie tylko zmniejsza ilość wypadających włosów, ale również pogrubia ich strukturę i poprawia kondycję skóry głowy. 

Energizing - So Pure to seria produktów, które nie tylko zapobiegają wypadaniu włosów, ale dzięki zawartych w nich olejkach esencjonalnych z imbiru i cytryny wywierają pozytywny wpływ również na skórę głowy. Kosmetyki zostały stworzone tak, aby jak najlepiej zadbać o cienkie i wypadające włosy, które po ich użyciu stają się wzmocnione i odżywione. Co więcej, produkty z serii Energizing poprawiają cyrkulację krwi, dzięki czemu włosy zyskują piękny blask i większą objętość. 

W przypadku nadmiernie wypadających włosów u mężczyzn dobrze sprawdzą się kosmetyki z serii 1922 by J. M. Keune, które dbają o odżywienie zarówno włosów, jak i skóry głowy. Idealnym produktem może okazać się Fortifying Shampoo, wzmacniający włosy, które w efekcie stają się grubsze, miękkie i lśniące. Warto także zwrócić uwagę na odżywkę Fortifying Lotion, która dodatkowo redukuje wypadanie włosów. 

Kosmetyki z serii Care oraz 1922 by J.M. Keune kupisz w naszej aplikacji: https://bit.ly/aplikacja_keune

O produkty So Pure oraz z wszystkich pozostałych serii pytaj w salonach partnerskich Keune.

Nadmierne wypadanie włosów? Te kosmetyki mogą pomóc!