Keune So Pure w nowym wydaniu! Maksymalne efekty, minimalny wpływ na planetę

/ 08 maja 2023

Poznaj nową edycję serii Keune So Pure! Po latach intensywnych badań i testów w dążeniu do stworzenia najwyższej jakości naturalnych kosmetyków oraz bardziej ekologicznych opakowań, powstała zupełnie nowa odsłona naszej roślinnej, wegańskiej serii.

W Keune zawsze staramy się być lepszymi ludźmi, którzy tworzą coraz bardziej wartościowe, wyższej jakości produkty. Jako firma rodzinna mamy jeszcze większą odpowiedzialność: pozostawić świat lepszym miejscem dla przyszłych pokoleń. Dlatego ciężko pracujemy, by osiągnąć nasze ambitne cele zrównoważonego rozwoju. Każdego dnia.

Z tą myślą powstała nowa seria Keune So Pure, która jest naszym sposobem na to, by przyczynić się do bardziej zielonej przyszłości. To kompletna gama produktów do pielęgnacji włosów, zamknięta w opakowaniach wielokrotnego użytku. Wegańska, oparta na naturalnych składnikach, nietestowana na zwierzętach i przyjazna środowisku. Łagodna dla włosów i dla planety. W naszej podróży do zrównoważonej przyszłości każda butelka się liczy!

Filozofia So Pure opiera się o 4 filary:

Opakowania wielokrotnego użytku

Kup raz butelkę szamponu lub odżywki do ponownego napełniania, a potem opakowania uzupełniające. Zużyjesz mniej plastiku, nawet o tym nie myśląc! W jaki sposób? Saszetki uzupełniające wykonane z mniejszej ilości plastiku* niż butelki szamponów, co redukuje Twoje zużycie tego materiału.

Skoncentrowana formuła

Zużyj mniej, otrzymaj więcej! Bogata formuła So Pure błyskawicznie wnika we włosy i intensywnie je odżywia, a rezultaty pielęgnacji są zauważalne jeszcze szybciej niż wcześniej.

Recykling i redukcja odpadów

Jak stosować ekologiczne składniki bez kompromisu w kwestii jakości produktu? Kosmetyki So Pure bazują na odpadach z buraków cukrowych. Ich wykorzystanie nie tylko redukuje ilość odpadów - buraki cukrowe mają działanie upiększające i odżywiające. 

Bez śladu węglowego

Stworzyliśmy So Pure z przekonaniem, że każdy krok ma znaczenie: od tworzenia formuły poprzez produkcję kosmetyków i opakowań, aż do rozwiązań stosowanych w zakresie transportu. Dlatego są one częścią certyfikowanego projektu kompensacji emisji dwutlenku węgla.

Ale to jeszcze nie wszystko!

So Pure jest także bezglutenowy, wegański, wolny od silikonów i sztucznych barwników**.

4 linie produktów dla zdrowych, pięknych włosów

Nową serię So Pure tworzą cztery serie kosmetyków, przygotowane z myślą o potrzebach różnych typów włosów.

Keune So Pure Clarify

Głęboka, a zarazem łagodna detoksykacja, zapewniająca uczucie idealnej czystości. Dzięki obecności granatu produkty Clarify dokładnie, ale nieinwazyjnie oczyszczają skórę głowy, usuwają zanieczyszczenia i resztki kosmetyków.

Keune So Pure Cool

Produkty o charakterystycznym purpurowym kolorze, przeznaczone do pielęgnacji włosów blond i siwych. Seria Cool eliminuje żółte tony i odświeża srebrne. Dzięki zawartości bogatych w antyoksydanty jagód acai pomaga zapobiegać płowieniu koloru.

Keune So Pure Restore

Dogłębne odżywienie dla suchych i zniszczonych włosów. Wzbogacone o ekstrakt z opuncji produkty Restore łagodnie oczyszczają kosmyki oraz głęboko nawilżają każde pasmo od wewnątrz i na zewnątrz.

Keune So Pure Polish

Perfekcyjne wygładzenie włosów suchych, kręconych i skłonnych do puszenia się. Nasycone nasionami chia produkty Polish nawilżają włosy, chronią przed wpływem wilgoci, nadają blask i sprężystość.

Opakowania wielokrotnego użytku - jak to działa?

  1. Wybierz linię najlepszą dla Twoich włosów oraz odpowiadający Ci rozmiar produktów (400 lub 1000 ml).

  2. Oderwij naklejkę z nazwą produktu z saszetki i przyklej ją na butelkę wielokrotnego użytku. Następnie przelej kosmetyk do butelki.

  3. Szampon lub odżywka się skończyły? Kup kolejną saszetkę z produktem, przepłucz butelkę, a następnie powtórz powyższy krok, uzupełniając kosmetyk.

Proste, prawda? Teraz dbając o swoje włosy, dbasz również o ekologię!

Dołącz do nas w naszej podróży ku lepszej, zrównoważonej przyszłości. O nowe kosmetyki So Pure pytaj w salonach fryzjerskich Keune.

* 57% mniej plastiku na ml w oparciu o 6 opakowań uzupełniających 400ml w porównaniu do poprzednich 250ml butelek So Pure

** Z wyjątkiem linii COOL

Keune So Pure w nowym wydaniu! Maksymalne efekty, minimalny wpływ na planetę