Dopasowana pielęgnacja, która zaczyna się od Ciebie

/ 22 listopada 2019

Jesteśmy wyjątkowi. Włosy każdego z nas także. Kręcone, farbowane, rude czy przesuszone. Najczęściej też różne cechy indywidualne włosów i ich problemy przeplatają się na wiele sposobów, w różnych kombinacjach. Czy wiesz, że aż 81% kobiet posiada więcej niż jeden problem z włosami? Tylko 26% natomiast potwierdza, że rozwiązanie znajduje w jednym produkcie.

Poznaj Keune You – pielęgnację skrojoną na miarę każdej z nas. Keune Haircosmetics wychodzi naprzeciw potrzebom włosów, ale też i fryzjerów. Jako profesjonalni styliści mogą wreszcie zaspokoić każdą potrzebę, oferując spersonalizowane produkty do indywidualnych potrzeb włosów i zacieśniając więzi ze swoimi klientami.

Jak to działa? Fryzjer dokonuje profesjonalnej diagnozy włosów, następnie spośród 10 różnych Elixirów przygotowuje szampon i odżywkę dostosowane do konkretnych potrzeb włosów. A jest w czym wybierać! Keune You to ponad 100 różnych kombinacji, tworzonych na zamówienie, prosto w salonie, wyłącznie z luksusowych składników. Szampony i odżywki są w pełni wolne od siarczanów i parabenów, a dodatkowy panthenol zapewnia długotrwałe nawilżenie. By poczuć się jeszcze bardziej wyjątkowo, produkty otulają włosy wyrafinowanym, niebanalnym zapachem.

Prawdziwą wisienkę na torcie stanowią personalizowane opakowania, z akcentami w kolorze różowego złota, posiadające miejsce, aby stylista wpisał imię klientki oraz datę stworzenia jej indywidualnego produktu. To idealny pomysł na prezent dla kogoś bliskiego lub… dla Ciebie.


Poczuj się wyjątkowo. Poznaj Keune You.

Dopasowana pielęgnacja, która zaczyna się od Ciebie